Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Mieszkanie Plus: Dębica jednym z pierwszych miast z listem intencyjnym na realizację pilotażowych inwestycji

  Mieszkanie Plus: Dębica jednym z pierwszych miast z listem intencyjnym na realizację pilotażowych inwestycji

  Środa, 12 Październik 2016

  Około 140 mieszkań na wynajem może w najbliższym czasie powstać w Dębicy w ramach rządowego programu Mieszkanie plus. To efekt listu intencyjnego podpisanego dziś przez władze miasta i BGK Nieruchomości S.A. – Realizacja programu Mieszkanie plus to nie tylko realne wsparcie dla średniozamożnych rodzin, ale też silny impuls prorozwojowy dla lokalnej go-spodarki – podkreślali zgodnie przedstawiciele samorządu i spółki odpowiedzialnej za pilotażowe inwestycje.

  Czytaj więcej
 • Startuje projekt "Czas na biznes"

  Startuje projekt "Czas na biznes"

  Środa, 28 Wrzesień 2016

  6 października br. rozpoczyna się rekrutacja do projektu „Czas na biznes!”, realizowanego przez firmę AMD Group w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Czytaj więcej
 • Ogłoszenie ARMiR w sprawie możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy

  Ogłoszenie ARMiR w sprawie możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy

  Wtorek, 20 Wrzesień 2016

  Ogłoszenie Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w terminie od dnia 29 września 2016 r. do dnia 28 października 2016 r.

  Czytaj więcej
 • Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2016/2017

  Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2016/2017

  Wtorek, 20 Wrzesień 2016

  Przypominam właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Komin będący bardzo istotnym elementem budynku, chociaż zajmującym tylkoniewielką jego powierzchnię, może też być niezwykle groźny. Szczególnie w przypadku pożaru sadzy w nieczyszczonym, źle eksploatowanym kominie.

  Czytaj więcej
 • Koncepcja zagospodarowania dworca PKP i dworca autobusowego w Dębicy

  Koncepcja zagospodarowania dworca PKP i dworca autobusowego w Dębicy

  Wtorek, 13 Wrzesień 2016

  Burmistrz Mariusz Szewczyk podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Dębicy, która odbyła się 9 września przedstawił wizualizacje i koszty rewitalizacji wiaty dworca autobusowo w Dębicy i terenów sąsiadujących z nowym budynkiem dworca PKP. Zakładane koszty rewitalizacji to około 6 milionów złotych .

  Czytaj więcej
 • Podkarpacka Nagroda Gospodarcza – XV edycja konkursu

  Podkarpacka Nagroda Gospodarcza – XV edycja konkursu

  Czwartek, 12 Maj 2016

  Już po raz piętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim nagrodzi najaktywniejsze gospodarczo firmy naszego regionu przyznając statuetki i wyróżnienia w konkursie "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2016".

  Czytaj więcej