Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Trwa remont ulicy Cmentarnej w Dębicy

  Trwa remont ulicy Cmentarnej w Dębicy

  Środa, 07 Październik 2015

  Wykonanie kanalizacji deszczowej oraz położenie pierwszej warstwy nowej nawierzchni asfaltowej to pierwszy etap inwestycji który został wykonany we wrześniu na ulicy Cmentarnej. Od początku października trwają kolejne prace przy przebudowie tej ulicy. W najbliższych dniach będą m.in. podnoszone studzienki kanalizacyjne i kładziona druga warstwa asfaltu.

  Czytaj więcej
 • Weź udział w Narodowej Loterii Paragonowej MF

  Weź udział w Narodowej Loterii Paragonowej MF

  Środa, 07 Październik 2015

  Naczelnik Urzędu Skarbowego w Dębicy uprzejmie informuje, że w ramach działań pod hasłem „Weź paragon” i „Nie daj się oszukać – Sprawdź paragon” realizowanych przez Ministerstwo Finansów, ruszyła kolejna odsłona kampanii paragonowej pod nazwą „Narodowa Loteria Paragonowa” . Celem kampanii jest uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego.

  Czytaj więcej
 • Dyżury Konsultanta Funduszy Europejskich w październiku 2015 r.

  Dyżury Konsultanta Funduszy Europejskich w październiku 2015 r.

  Czwartek, 24 Wrzesień 2015

  Serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich.

  Czytaj więcej
 • Można już składać wnioski o przyznanie pomocy z ARiMR

  Można już składać wnioski o przyznanie pomocy z ARiMR

  Poniedziałek, 21 Wrzesień 2015

  Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzej Gross ogłosił w dzienniku ogólnopolskim i na portalu internetowym ARiMR termin przyjmowania wniosków o przyznanie pomocy oraz zasady udzielania wsparcia na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych" finansowanego z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

  Czytaj więcej
 • Ruszyła termomodernizacja SP 12 i SP 9

  Ruszyła termomodernizacja SP 12 i SP 9

  Środa, 09 Wrzesień 2015

  12 sierpnia w Szkole Podstawowej nr 12, a 19 sierpnia w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy rozpoczęły się prace termomodernizacyjne budynków tych szkół w ramach projektu „Termomodernizacja obiektów oświatowych na terenie Gminy Miasta Dębica-etap II”. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein oraz Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Całkowita wartość projektu wynosi 3 777 931 zł. Maksymalna kwota dofinansowania ze środków MF EOG wyniesie 2 192 128 zł.

  Czytaj więcej
 • "Nie daj się oszukać – Sprawdź paragon"

  "Nie daj się oszukać – Sprawdź paragon"

  Poniedziałek, 27 Lipiec 2015

  Naczelnik Urzędu Skarbowego w Dębicy informuje, że ramach działań pod hasłem „Weź paragon” realizowanych przez Ministerstwo Finansów, ruszyła kolejna odsłona kampanii "Nie daj się oszukać – Sprawdź paragon".

  Czytaj więcej