Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Prezentacja działania detektora burzowego

  Prezentacja działania detektora burzowego

  Wtorek, 28 Październik 2014

  27 października br. o godz. 11.30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyło się spotkanie podczas którego zaprezentowane zostały możliwości detektora burzowego. W spotkaniu uczestniczył burmistrz Paweł Wolicki, przedstawiciele sąsiednich gmin: burmistrz Brzostku Leszek Bieniek, Wacław Tomasiewicz z Urzędu Miejskiego w Pilźnie, Grzegorz Zieliński z Urzędu Gminy w Czarnej, Zdzisław Mazur z Urzędu Gminy Dębica oraz przedstawiciele policji, straży miejskiej, straży pożarnej jak również Fundacji Proeko Dębica i stowarzyszenia krótkofalowców i radioamatorów „Delta”.

  Czytaj więcej
 • Projekt „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica”

  Projekt „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica”

  Poniedziałek, 27 Październik 2014

  Miasto Dębica realizuje projekt pn. „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica” współfinansowany z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 działanie 9.3. Została wybrana firma, która będzie opracowywała plan gospodarki niskoemisyjnej dla Miasta Dębica jest to konsorcjum spółek CASE – Doradcy sp. z o.o. (lider konsorcjum) i Energorozwój S.A. (członek konsorcjum).

  Czytaj więcej
 • Regionalne Inwestycje Terytorialne w ramach Dębicko –Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego

  Regionalne Inwestycje Terytorialne w ramach Dębicko –Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego

  Poniedziałek, 06 Październik 2014

  24 września br. w Urzędzie Miejskim w Dębicy zostały podpisane wnioski do projektów realizowanych w ramach działalności Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego.

  Czytaj więcej
 • Akcja „Niebieski Parasol” w Dębicy

  Akcja „Niebieski Parasol” w Dębicy

  Piątek, 03 Październik 2014

  23 września br. w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyła się po raz pierwszy w naszym mieście akcja bezpłatnych porad prawnych „Niebieski Parasol” organizowana przez Krajową Izbę Radców Prawnych. Z udzielanych tego dnia porad prawnych skorzystało ponad 50 osób. Dziesięciu radców prawnych którzy tego dnia służyli swoją prawniczą wiedzą mieszkańcom Dębicy udzieliło ogółem 76 porad prawnych dotyczących zagadnień z zakresu prawa rodzinnego, stosunków pracy oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Joanna Żurek – Krupka, radca prawny i koordynatorka akcji „Niebieski Parasol” w Dębicy była zaskoczona tak wielkim zainteresowaniem akcją ze strony mieszkańców miasta.

  Czytaj więcej
 • Konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich

  Konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich

  Środa, 01 Październik 2014

  Jeśli poszukujesz środków na rozwój lub założenie działalności gospodarczej, chcesz uczestniczyć w szkoleniach, dowiedzieć się, czy Twój pomysł ma szansę na otrzymanie dofinansowania przyjdź na spotkanie z Konsultantem Funduszy Europejskich.

  Czytaj więcej
 • Dębiczanie wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2014”

  Dębiczanie wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2014”

  Czwartek, 18 Wrzesień 2014

  Beata i Bogusław Kosińscy z Dębicy zostali laureatami wojewódzkiego etapu XII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2014”. 15 września razem z Wiesławem Ladą, dyrektorem OR KRUS w Rzeszowie, Pawłem Jakubasem , kierownikiem KRUS-u w Dębicy i Dariuszem Bieniaszem pracownikiem KRUS w Dębicy, odebrali w dębickim ratuszu gratulacje od burmistrza Pawła Wolickiego.

  Czytaj więcej