Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Dyskutowali o transporcie publicznym

  Dyskutowali o transporcie publicznym

  Piątek, 24 Lipiec 2015

  21 lipca w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich samorządów z terenu powiatu dębickiego oraz przedstawicieli firmy Monis. Głównym tematem spotkania była kwestia organizacji transportu publicznego na terenie powiatu dębickiego.

  Czytaj więcej
 • Remontują ulicę Kościuszki

  Remontują ulicę Kościuszki

  Czwartek, 23 Kwiecień 2015

  W drugiej połowie kwietnia rozpoczęły się prace przy przebudowie ulicy Kościuszki. W ramach zaplanowanego remontu wykonany zostanie liczący blisko 1 kilometr odcinek nakładki asfaltowej, przebudowane skrzyżowanie ulic Kościuszki, Głowackiego i Słonecznej oraz wykonane nowe chodniki m.in. wzdłuż ulicy Kościuszki. 22 kwietnia rozebrany został kilkudziesięciometrowy odcinek chodnika przez Urzędem Miejskim. Nowy ma zostać położony do końca przyszłego tygodnia.

  Czytaj więcej
 • XV Biesiada Literacka w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

  XV Biesiada Literacka w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

  Poniedziałek, 20 Kwiecień 2015

  16 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy odbyła się XV Biesiada Literacka – Powiatowy Konkurs Recytatorski dla wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych pod hasłem: „ Barwny świat wokół nas - rodzinnie, zdrowo, sportowo ” oraz Konkurs Literacki im. Jerzego Żuławskiego w setną rocznicę śmierci, temat którego brzmiał „Barwny świat przyszłości”. Organizatorami konkursu była Szkoła Podstawowa nr 12 oraz Organizacja Odzysku EKO-ŚWIAT. Patronat nad XV Biesiadą Literacką objął Burmistrz Miasta Dębicy oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty.

  Czytaj więcej
 • 1,4 miliona złotych dla Dębicy

  1,4 miliona złotych dla Dębicy

  Piątek, 10 Kwiecień 2015

  1.200 tys. złotych na budowę hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 oraz 120 tys. zł. na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 11 otrzyma miasto Dębica z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach realizacji Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego.

  Czytaj więcej
 • Pomoc finansowa dla Powiatu Dębickiego

  Pomoc finansowa dla Powiatu Dębickiego

  Czwartek, 09 Kwiecień 2015

  80 tysięcy złotych w formie dotacji celowej przekaże Miasto Dębica na rzecz Powiatu Dębickiego. Kwota ta zostanie przeznaczona na realizację zadania, jakim jest „Opracowanie dokumentacji technicznej dla inwestycji: Budowa mostu przez rzekę Wisłokę w ciągu drogi powiatowej Dębica – Zdziarzec wraz z dojazdami”.

  Czytaj więcej
 • Płać tylko za wodę zużytą do podlewania ogrodu, napełniania basenu, bez naliczania opłat za odprowadzanie ścieków

  Płać tylko za wodę zużytą do podlewania ogrodu, napełniania basenu, bez naliczania opłat za odprowadzanie ścieków

  Piątek, 03 Kwiecień 2015

  W związku ze zbliżającym się okresem wiosenno-letnim Wodociągi Dębickie informują, że zgodnie z uregulowaniami ustawy z dnia 7 czerwca 2001r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, w rozliczeniach ilości odprowadzonych ścieków ilość bezpowrotnie zużytej wody uwzględnia się wyłącznie w przypadkach, gdy wielkość jej zużycia na ten cel ustalona jest na podstawie dodatkowego wodomierza zainstalowanego na koszt Odbiorcy usług.

  Czytaj więcej