Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 20-lecie UKS Morsy Dębica

  20-lecie UKS Morsy Dębica

  Wtorek, 22 Wrzesień 2020

  W sobotę 19 września br. w hali sportowej przy ul. Kościuszki w Dębicy odbył się Międzynarodowy Puchar Karpat w boksie zorganizowany z okazji 20-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego Morsy Dębica. Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Dębicy

  Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Dębicy

  Środa, 16 Wrzesień 2020

  13 września br. w 21 miastach Polski odbyły się rozgrywki z okazji Narodowego Dnia Tenisa Stołowego – ogólnopolskiego święta wszystkich miłośników tej dyscypliny sportu. Również na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy, w ramach obchodów święta ping-ponga, rozegrano 21. Podkarpacką Olimpiadę Tenisa Stołowego stanowiącą jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów.

  Czytaj więcej
 • Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza

  Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza

  Sobota, 12 Wrzesień 2020

  12 września br. w Fun&Sport w Dębicy rozegrany został Turniej Squasha o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy. Po emocjonujących i wyrównanych rozgrywkach, zwyciężył Szymon Nesteruk zawodnik Dębickiej Ligi Squasha, który otrzymał Puchar Burmistrza.

  Czytaj więcej
 • W niedzielę Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

  W niedzielę Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

  Środa, 09 Wrzesień 2020

  Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS KĘPA Dębica zapraszają do udziału w Narodowym Dniu Tenisa Stołowego, w ramach którego rozegrana zostanie 21. Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego stanowiąca jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów w tenisie stołowym.

  Czytaj więcej
 • Turniej siatkarzy – amatorów w Dębicy

  Turniej siatkarzy – amatorów w Dębicy

  Czwartek, 23 Lipiec 2020

  Kolejna propozycja na sportowe i aktywne wakacje – tym razem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Dębicka Akademia Siatkówki KĘPA zapraszają na turniej siatkówki plażowej dedykowany amatorom.

  Czytaj więcej
 • Turniej Turbo-Kozak Orlika 2020 już wkrótce

  Turniej Turbo-Kozak Orlika 2020 już wkrótce

  Środa, 22 Lipiec 2020

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zaprasza na kolejną edycję turnieju piłkarskiego Turbo-Kozak 2020. Od 5 sierpnia w każdą środę w godzinach od 10.00 do 14.00 na Orliku przy ul. Strumskiego odbywać będą się piłkarskie konkurencje oraz wiele atrakcyjnych i ciekawych zabaw.

  Czytaj więcej