Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

20-lecie UKS Morsy Dębica

Wtorek, 22 Wrzesień 2020

20-lecie UKS Morsy Dębica

W sobotę 19 września br. w hali sportowej przy ul. Kościuszki w Dębicy odbył się Międzynarodowy Puchar Karpat w boksie zorganizowany z okazji 20-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego Morsy Dębica. Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Dębicy.

20-lecie UKS Morsy Dębica 20-lecie UKS Morsy Dębica 20-lecie UKS Morsy Dębica 20-lecie UKS Morsy Dębica 6

W ramach jubileuszu działacze, sympatycy i osoby związane przez lata z Klubem otrzymali pamiątkowe odznaczenia. Burmistrz Mariusz Szewczyk złożył na ręce prezesa UKS Morsy Dębica Zenona Trojana gratulacje i słowa uznania z okazji wyjątkowego jubileuszu.

– Działalność wybitnych sportowców, którzy rozwijali i szlifowali swój talent w UKS Morsy wpisała się na stałe w historię Dębicy. Jestem pełen uznania dla pracy Klubu, który na przestrzeni lat odniósł wiele sukcesów i stanowi ogromny powód do dumy dla wszystkich dębiczan. Gratuluję dotychczasowych osiągnięć, życzę dalszego dynamicznego rozwoju i kolejnych zwycięstw, które będą impulsem do jeszcze większej pracy – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.

W spotkaniu na dębickim ringu wzięło udział blisko 60 zawodników. Najlepszym pięściarzem turnieju został Gabriel Blezień. Kolejne spotkanie w ramach Pucharu Karpat w boksie odbędzie się 7 listopada w Mielcu.

Archiwum newsów