Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza

Sobota, 12 Wrzesień 2020

Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza

12 września br. w Fun&Sport w Dębicy rozegrany został Turniej Squasha o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy. Po emocjonujących i wyrównanych rozgrywkach, zwyciężył Szymon Nesteruk zawodnik Dębickiej Ligi Squasha, który otrzymał Puchar Burmistrza.

Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Received_1397625713767634. Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Szymon Nesteruk zwycięzcą turnieju Squasha o Puchar Burmistrza

Po przywitaniu gości przez Panią Agatę Żmudę i burmistrza Mariusza Szewczyka wszyscy uczestnicy rozpoczęli ponad 4-godzinną rywalizację sportową na dwóch kortach. Rozgrywki przebiegały we współzawodnictwie fair play. Nie brakowało wielu wyrównanych pojedynków, którym towarzyszyły duże emocje.

W sportowych zmaganiach udział wzięło 16 zawodników, którzy rywalizowali w systemie best of 3, a od półfinału best of 5.

Zwycięzcą turnieju został Szymon Nesteruk, drugie miejsce zajął Tomasz Dąbrowski, a trzecie Jarosław Pieniądz.

Po zakończonym turnieju nastąpiło podsumowanie i wręczenie pamiątkowych pucharów, statuetek szklanych oraz drobnych upominków ufundowanych przez burmistrza miasta Dębicy.

– Bardzo się cieszę, że powstanie Dębickiej Ligi Squasha sprawiło, iż coraz więcej osób uprawia tę dyscyplinę. Sportowa pasja i organizowane turnieje pozwalają uczestnikom wspólnie spędzić aktywnie czas na kortach w miłej i przyjacielskiej atmosferze – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszego dynamicznego rozwoju, wielu sukcesów oraz niesłabnącego ducha sportowej walki i kolejnych zwycięstw, które będą impulsem do jeszcze większej pracy.

Archiwum newsów