Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • "Zapasy w każdej szkole"

  "Zapasy w każdej szkole"

  Piątek, 31 Październik 2014

  Burmistrz Miasta Dębicy, Dyrektor MZO, Dyrektor SP nr 9, Prezes firmy VENTOR, Prezes UKS OLIMP oraz Andrzej Supron- zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski serdecznie zapraszają na dębicką edycję imprezy sportowej z cyklu „Zapasy w każdej szkole", która odbędzie się we wtorek 18 listopada 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9.

  Czytaj więcej
 • POWOŁANIA DĘBICZAN DO REPREZENTACJI POLSKI W HOKEJU NA LODZIE

  POWOŁANIA DĘBICZAN DO REPREZENTACJI POLSKI W HOKEJU NA LODZIE

  Czwartek, 30 Październik 2014

  W listopadzie hokejowa reprezentacja Polski U18 rozegra w Toruniu trzy mecze towarzyskie z Francją U18. Z tej okazji trener Jarosław Morawiecki powołał do kadry dwudziestu sześciu zawodników, w tym piętnastu uczniów NLO SMS PZHL Sosnowiec i sześciu graczy z klubów zagranicznych. Wśród powołanych znalazł się Arkadiusz Nowak - zawodnik UKH Dębica.

  Czytaj więcej
 • "Złoty Krążek”

  "Złoty Krążek”

  Czwartek, 23 Październik 2014

  22 października w dębickim magistracie miało miejsce podpisanie listu intencyjnego w sprawie uczestnictwa Urzędu Miejskiego w Dębicy w projekcie „Złoty Krążek”. Projekt realizował będzie Uczniowski Klub Hokejowy Dębica we współpracy z miejskim samorządem. List intencyjny w imieniu władz miejskich podpisał burmistrz Paweł Wolicki, natomiast z ramienia Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica prezes Marcin Hadowski i vice – prezes ds. marketingu Dorota Gawle.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie z Mistrzem

  Spotkanie z Mistrzem

  Poniedziałek, 13 Październik 2014

  W piątek 10 października 2014 roku na zaproszenie Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy gościł Mistrz Świata w Piłce Siatkowej, przyjmujący Reprezentacji Polski, Rafał Buszek. W spotkaniu uczestniczył zastępca burmistrza Miasta Dębicy Jerzy Gągała.

  Czytaj więcej
 • Mecze I ligi seniorskiej w hokeju

  Mecze I ligi seniorskiej w hokeju

  Czwartek, 09 Październik 2014

  Zapraszamy na kolejne w tym sezonie mecze 1 ligi seniorskiej w hokeju na lodzie pomiędzy : UKH Dębica - MH Automatyka Stoczniowiec Gdańsk Sobota 11.10.2014 godzina 18.00 Niedziela 12.10.2014 godzina 11.00 WSTĘP WOLNY !!!!

  Czytaj więcej