Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 5 czerwca rusza przebudowa ulic: Piłsudskiego, Paderewskiego i Szkolnej - komunikat

  5 czerwca rusza przebudowa ulic: Piłsudskiego, Paderewskiego i Szkolnej - komunikat

  Czwartek, 01 Czerwiec 2017

  SZANOWNI MIESZKAŃCY!Od dnia 5 czerwca 2017r. rozpoczynają się roboty budowlane związane z przebudową ul. Piłsudskiego, Paderewskiego i Szkolnej.

  Czytaj więcej
 • Akcja "Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia"

  Akcja "Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia"

  Środa, 31 Maj 2017

  "Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia" - pod takim hasłem Samorząd Województwa Podkarpackiego, Caritas Diecezji Przemyskiej, Caritas Diecezji Rzeszowskiej, Caritas Diecezji Sandomierskiej, Caritas Diecezji Tarnowskiej oraz Bank Żywności zainicjowali akcję, której celem jest zmniejszenie ilości odpadów spożywczych znajdujących się w odpadach komunalnych i przemysłowych. Podczas trwania akcji wyznaczone punkty będą przyjmować produkty żywnościowe oraz ziemiopłody.

  Czytaj więcej
 • Nabór wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych”

  Nabór wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych”

  Wtorek, 30 Maj 2017

  Podkarpacki Oddział Regionalny ARiMR informuje o naborze wniosków w ramach operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych”. Szczegóły na plakacie.

  Czytaj więcej
 • Ruszył nabór wniosków do programu „Przyjazny dom”

  Ruszył nabór wniosków do programu „Przyjazny dom”

  Wtorek, 16 Maj 2017

  Do 22 maja można składać wnioski do ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie programu „Przyjazny dom”. Program dotyczy inwestycji w zakresie ochrony powietrza i ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni węglowych. Wnioski można także będzie składać w drugim terminie – od 4 do 18 września 2017.

  Czytaj więcej
 • Przebudowa Miejskiego Przedszkola nr 8 ruszy jeszcze w tym roku

  Przebudowa Miejskiego Przedszkola nr 8 ruszy jeszcze w tym roku

  Wtorek, 25 Kwiecień 2017

  Ponad 3,8 mln złotych zamierza przeznaczyć Miasto Dębica na przebudowę i rozbudowę Miejskiego Przedszkola nr 8 z oddziałami żłobkowymi i budowę placu zabaw przy tej placówce. 19 kwietnia swoje oferty wykonania tych inwestycji złożyły cztery firmy - trzy konsorcja na wykonanie robót budowlanych oraz jedna firma na plac zabaw. Wykonawca inwestycji zostanie wyłoniony w ciągu 30 dni. Przebudowa budynku przedszkola przy ul. Szkolnej ma się rozpocząć pod koniec bieżącego roku.

  Czytaj więcej
 • Bezpłatne szkolenie "Przedsiębiorcą być" w Urzędzie Miejskim w Dębicy - 26 kwietnia 2017

  Bezpłatne szkolenie "Przedsiębiorcą być" w Urzędzie Miejskim w Dębicy - 26 kwietnia 2017

  Środa, 12 Kwiecień 2017

  26 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Dębicy o godz. 10.00 odbędzie szkolenie na temat przedsiębiorczości zorganizowane przez Urząd Miejski we współpracy z Fundacją Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości. Szkolenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji "Twój biznes to Twoja Inicjatywa" . Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

  Czytaj więcej