Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Trwa Powszechny Spis Rolny 2020

  Trwa Powszechny Spis Rolny 2020

  Piątek, 06 Listopad 2020

  Przypominamy o konieczności dokonania Powszechnego Spisu Rolnego przez rolników z terenu miasta Dębica. Spis rolny jest prowadzony w gospodarstwach rolnych: osób fizycznych (gospodarstwach indywidualnych), osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej.

  Czytaj więcej
 • Zmiany w rozkładzie jazdy MKS

  Zmiany w rozkładzie jazdy MKS

  Czwartek, 05 Listopad 2020

  W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej dla wszystkich uczniów, od soboty 7 listopada 2020 r. w dębickiej komunikacji miejskiej obowiązywać będzie wakacyjny rozkład jazdy.

  Czytaj więcej
 • Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią

  Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią

  Czwartek, 05 Listopad 2020

  Podczas konferencji zorganizowanej 4 listopada br. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki poinformował o dodatkowych zasadach bezpieczeństwa i obostrzeniach z nimi związanych, które zaczną obowiązywać na terenie całego kraju od soboty 7 listopada. Zmiany obejmują m.in. przejście do nauki zdalnej dla klas I-III szkół podstawowych, zamknięcie placówek kultury, ograniczenie funkcjonowania galerii handlowych.

  Czytaj więcej
 • „Wodociągi Dębickie” najlepszym pracodawcą na Podkarpaciu!

  „Wodociągi Dębickie” najlepszym pracodawcą na Podkarpaciu!

  Środa, 04 Listopad 2020

  Okręgowa Komisja Konkursowa Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie, doceniając podjęte przez spółkę „Wodociągi Dębickie” działania na rzecz poprawy warunków pracy przyznała w konkursie „Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej” I miejsce na Podkarpaciu w kategorii zakładów zatrudniających od 51 do 250 pracowników.

  Czytaj więcej
 • Podsumowanie konsultacji w sprawie Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych

  Podsumowanie konsultacji w sprawie Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych

  Wtorek, 03 Listopad 2020

  Zespół ds. opracowania Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Miasta Dębica na lata 2021-2026 przeprowadził w terminie do 20 października br. badania ankietowe w ramach konsultacji społecznych ogłoszonych przez Burmistrza Miasta Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Czyste Powietrze 2.0 – spotkanie informacyjne on-line

  Czyste Powietrze 2.0 – spotkanie informacyjne on-line

  Wtorek, 03 Listopad 2020

  Urząd Miejski w Dębicy we współpracy z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich wraz z Zespołem Doradców Energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zaprasza na spotkanie on-line dotyczące możliwości pozyskania dotacji z Programu „Czyste Powietrze”.

  Czytaj więcej