Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Komunikat Burmistrza Dębicy w odniesieniu do stanowiska Rady Miejskiej

  Komunikat Burmistrza Dębicy w odniesieniu do stanowiska Rady Miejskiej

  Piątek, 13 Listopad 2020

  W związku z przyjęciem przez 11 radnych Rady Miejskiej w Dębicy „Stanowiska w sprawie zawieszenia współpracy bilateralnej z Dębicą przez władze samorządowe Puurs-Saint-Amands” oraz falą krytyki jaka spadła na nasze miasto w związku z ww. stanowiskiem Rady Miejskiej w Dębicy, władze miasta pragną podkreślić, iż powyższe stanowisko nie było konsultowane z Burmistrzem Dębicy, jako organem wykonawczym. Stanowisko było autonomiczną decyzją wspomnianej grupy radnych i zostało przyjęte przez 11 z 21 radnych podczas XXX sesji Rady Miejskiej w Dębicy w dniu 21 października 2020 roku.

  Czytaj więcej
 • Konsultacja dotycząca nazwy dla parku przy DKiK „Śnieżka”

  Konsultacja dotycząca nazwy dla parku przy DKiK „Śnieżka”

  Piątek, 13 Listopad 2020

  Burmistrz Miasta Dębicy zaprasza Mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących uzgodnienia nazwy dla parku położonego obok budynku Domu Kultury i Kina „Śnieżka” w Dębicy przy ulicy Bojanowskiego 18.

  Czytaj więcej
 • Rusza nowy projekt „Zgranej Paki"

  Rusza nowy projekt „Zgranej Paki"

  Czwartek, 12 Listopad 2020

  Dodatkowe zajęcia korekcyjno-kompresyjne, koła zainteresowań m.in. taneczne, plastyczne, kulinarne, to wszystko czeka na uczestników projektu realizowanego w świetlicach środowiskowych w Dębicy. W ramach realizowanego projektu utworzonych zostanie 15 dodatkowych miejsc w Placówkach Wsparcia Dziennego oraz zwiększy się dostępność kompleksowych usług wsparcia rodziny dla członków 30 rodzin z terenu miasta Dębica poprzez pracę z rodziną.

  Czytaj więcej
 • 11 listopada Święto Niepodległości w Dębicy

  11 listopada Święto Niepodległości w Dębicy

  Środa, 11 Listopad 2020

  Dziś przypada 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Ze względu na obowiązujący stan pandemii koronawirusa oficjalne obchody Święta Niepodległości miały inny charakter niż w poprzednich latach. W uroczystości udział wzięli parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych i strzelcy.

  Czytaj więcej
 • W przeddzień Święta Niepodległości oddali hołd bohaterom

  W przeddzień Święta Niepodległości oddali hołd bohaterom

  Wtorek, 10 Listopad 2020

  Przed zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości na grobach bohaterów walk o niepodległość Polski, na Cmentarzu Wojskowym oraz na pozostałych nekropoliach w mieście, zapłonęły znicze oraz złożone zostały chryzantemy w hołdzie bohaterom naszej niepodległości.

  Czytaj więcej
 • Narodowe Święto Niepodległości - 11 LISTOPADA 2020

  Narodowe Święto Niepodległości - 11 LISTOPADA 2020

  Poniedziałek, 09 Listopad 2020

  Wywieśmy biało-czerwone flagi na budynkach naszych domów - uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości poprzez eksponowanie naszych barw narodowych.

  Czytaj więcej