Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

  • Konfrontacje w Galerii Sztuki MOK

    Konfrontacje w Galerii Sztuki MOK

    Poniedziałek, 16 Listopad 2015

    Śmiało tak można nazwać dwie wystawy, które można przez najbliższe 4 tygodnie oglądać można w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Konfrontacje mistrza plastyki, dojrzałego artysty, z młodymi ludźmi, którzy stawiają pierwsze kroki na tym polu.

    Czytaj więcej
  • Weekend dla Andrzeja Burdzy – 5-6 grudnia 2015

    Weekend dla Andrzeja Burdzy – 5-6 grudnia 2015

    Poniedziałek, 16 Listopad 2015

    Koncert charytatywny, licytacje, występy artystyczne, imprezy sportowe to tylko część inicjatyw jakie dla Andrzeja Burdzy, dębiczanina chorego na ziarnicę złośliwą przygotowuje grono jego przyjaciół oraz przedstawicieli instytucji i organizacji działających na terenie Dębicy. 13 listopada w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyło się spotkanie dotyczące organizacji wszystkich tych inicjatyw, których celem jest zebranie funduszy na leczenie Andrzeja. W spotkaniu na którym obecni byli przedstawiciele kilkunastu organizacji i instytucji działających na terenie Dębicy i powiatu dębickiego przez kilkadziesiąt minut obecny był Andrzej Burdzy.

    Czytaj więcej
  • Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

    Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

    Poniedziałek, 16 Listopad 2015

    Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy serdecznie zaprasza na Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej, który odbędzie się w Domu Kultury "Śnieżka" Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy w dniach 17 i 18 listopada.

    Czytaj więcej
  • Odznaczenia „Zasłużeni dla Miasta Dębica” wręczone

    Odznaczenia „Zasłużeni dla Miasta Dębica” wręczone

    Piątek, 13 Listopad 2015

    11 listopada podczas uroczystości z okazji Święta Niepodległości w DK Mors w Dębicy miało miejsce wręczenie przez burmistrza Mariusza Szewczyka i przewodniczącego Rady Miejskiej Szczepana Mroczka odznaczeń „Zasłużony dla Miasta Dębicy”. W gronie uhonorowanych tym szczególnym odznaczeniem znaleźli się: Sylwia Murdza – Chrobak, Wirginia Lis i Janusz Bieniasz.

    Czytaj więcej
  • Konkurs Sapere Aude rozstrzygnięty

    Konkurs Sapere Aude rozstrzygnięty

    Piątek, 13 Listopad 2015

    Na pierwszą edycję konkursu Sapere Aude na najlepszą pracę magisterską i licencjacką, napisaną w języku polskim o tematyce związanej z ziemią dębicką zostało zgłoszonych 12 prac. O nagrodę mogli ubiegać się absolwenci szkół wyższych, zamieszkali na stałe w powiecie dębickim, którzy obronili swoją pracę dyplomową w roku 2014 lub 2015. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się 10 listopada podczas VI Rautu Niepodległości w DK Kosmos.

    Czytaj więcej
  • Poznając tajniki przyrody i lasu

    Poznając tajniki przyrody i lasu

    Piątek, 13 Listopad 2015

    W weekend 6-8 listopada 2015r. ponad 40 harcerek i harcerzy z 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" biwakowało w Podgrodziu. Motywem przewodnim biwaku było poznanie tajników przyrody i lasu.

    Czytaj więcej