Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

  Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

  Czwartek, 24 Październik 2019

  Finał Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej odbędzie się w Domu Kultury Śnieżka w dniach 28 i 29 listopada. W czwartek zaprezentują się uczniowie szkół średnich i dorośli, w piątek uczniowie szkół podstawowych klas IV-VIII.

  Czytaj więcej
 • Zaduszki Jazzowe: „Dziady” High Definition Quartet „Dziady” High Definition Quartet to swego rodzaju improwizowany

  Zaduszki Jazzowe: „Dziady” High Definition Quartet „Dziady” High Definition Quartet to swego rodzaju improwizowany

  Poniedziałek, 21 Październik 2019

  „Dziady” High Definition Quartet to swego rodzaju improwizowany seans spirytystyczny. Koncepcja Piotra Orzechowskiego „Pianohooligana” zakłada unikalną próbę muzycznej interpretacji II części dramatu Adama Mickiewicza, której oprócz kwartetu podejmują się wybitni twórcy muzyki elektronicznej. To niecodzienne spotkanie jazzu ze współczesnym ambientem, gdzie patetyczny, romantyczny kontekst ustępuje dynamicznemu ilustrowaniu wewnętrznych przeżyć postaci z tekstu.

  Czytaj więcej
 • Spektakl: „Lista męskich życzeń”

  Spektakl: „Lista męskich życzeń”

  Piątek, 04 Październik 2019

  Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście „tak!” na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na „Listę męskich życzeń”. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!

  Czytaj więcej
 • Małżeński Rajd Dakar

  Małżeński Rajd Dakar

  Piątek, 04 Październik 2019

  Katarzyna Pakosińska i Mirosław Zbrojewicz wspólnie na teatralnych deskach! Komedia „Małżeński Rajd Dakar” to nowy spektakl Sigitasa Parulskisa, autora przebojowej „Kobiety Pierwotnej”. Tym razem twórca chce pokazać wszystkim parom, jak często pozbawione są sensu ich spory i zatargi. A robi to w sposób zabawny, błyskotliwy i pełen humoru.

  Czytaj więcej