Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Od dzisiaj za parkowanie w Dębicy można zapłacić telefonem

Poniedziałek, 02 Listopad 2020

Od dzisiaj za parkowanie w Dębicy można zapłacić telefonem

Od 2 listopada w dębickiej strefie parkowania można parkować z Pango. Kierowcy mogą już korzystać z wygodnego i łatwego w użyciu systemu, dzięki któremu za parkowanie zapłacą telefonem komórkowym. Aplikacja umożliwia minutowe naliczanie czasu parkowania. Kierowcy nie muszą już szacować na jak długo pozostawią swój samochód w strefie płatnego parkowania, gdyż zapłacą tylko za rzeczywisty czas.

parkowanie

Rozpoczęcie korzystania z Systemu Pango wymaga pobrania aplikacji ze sklepu Google Play lub Apple AppStore. Osoby nie posiadające smartfonu mogą po rejestracji przez stronę pango.pl zlecać parkowanie za pomocą komend sms lub połączenia telefonicznego z numerem 222 700 000. Do założenia konta potrzebny jest tylko numer telefonu.  Operator nie pobiera żadnych opłat za korzystania z rozwiązania ponad opłaty za czas parkowania. Pojazd kierowcy, który korzysta z  Pango musi być oznaczony naklejką lub kartą z napisem PANGO pozostawioną za przednią szybą pojazdu.

Pango przygotowało specjalną ofertę dla użytkowników dębickiej strefy płatnego parkowania. Pierwsze ciągłe 3 godziny parkowania po wpisaniu kodu START po rejestracji w systemie będą dla kierowców za darmo. Promocja trwa dla końca roku.

Na terenie miasta Dębicy strefy płatnego parkowania znajdują się w obrębie  ulic: 

  • Rynek,
  • Piekarska,
  • Żuławskiego,
  • Żeromskiego, 
  • Kolejowa,
  • Czarnieckiego,
  • Jana  III  Sobieskiego (od skrzyżowania z ulicą Targową do skrzyżowania z ulicą Batorego).

Przypominamy, że stawki opłat za parkowanie pojazdów samochodowych na drogach publicznych ustalono Uchwałą Nr XVI/107/2019 Rady Miejskiej w Dębicy.

Czas parkowania

Opłata za 0,5 godziny

Opłata za 1 godzinę

Opłata za 2. godzinę

Opłata za 3. godzinę

Opłata za 4. i 5. godzinę

Bilet całodniowy

Strefa 0

1,00 zł

1,50 zł

1,80 zł

2,00 zł

1,50 zł

8,00 zł

Strefa I

0,50 zł

1,00 zł

1,20 zł

1,40 zł

1,00 zł

6,00 zł

 

 

 

 

 

 

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców w dobie pandemii korona wirusa zachęcamy do korzystania z aplikacji  „PANGO”.

Instrukcja korzystania z PANGO

Archiwum newsów