Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka SA w miejskich jednostkach

Środa, 18 Listopad 2020

,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka

W ramach akcji organizowanej przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA „Kolorowe Renowacje”, Urząd Miejski w Dębicy pozyskał za symboliczną opłatą łącznie 17 palet farb do wnętrz.

,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka ,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka ,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka ,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka ,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka ,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka ,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka ,,Kolorowe Renowacje” z FFiL Śnieżka

Farby trafiły do miejskich jednostek, między innymi do Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy, w której w ostatnich dniach odbyło się malowanie i odświeżanie korytarzy placówki.

,,Kolorowe renowacje” to ogólnopolska akcja wyprzedaży końcówek kolekcji farb Śnieżka Satynowa. Została ona uruchomiona w odpowiedzi na liczne zapytania napływające z całej Polski i skierowana jest m.in. do organów administracji państwowej i samorządowej. Wychodząc im naprzeciw, firma przygotowała ofertę cenową, w której  jednostki samorządowe mogły nabyć objęte akcją produkty za symboliczny grosz za opakowanie.

– Bardzo dziękujemy Fabryce Farb i Lakierów Śnieżka SA za przygotowanie korzystnej oferty, dzięki której palety z farbami Śnieżka Satynowa mogły trafić do dębickich szkół i naszych innych jednostek. W obecnej sytuacji, kiedy dzieci uczą się zdalnie, możemy odmalować ściany korytarzy i pomieszczeń w budynkach szkolnych, dzięki czemu uczniowie powrócą do odświeżonych i odmienionych sal lekcyjnych – mówi zastępca burmistrza Maciej Małozięć.

Wkrótce jedna z palet, którą Miasto Dębica pozyskało od Śnieżki, trafi również do Zakładu Karnego w Dębicy, gdzie także planowane jest malowanie.

 

Archiwum newsów