Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Kolejny jarmark i giełda staroci za nami

Środa, 19 Luty 2020

20191012_113658 (copy)
Kolejny jarmark i giełda staroci za nami Kolejny jarmark i giełda staroci za nami Kolejny jarmark i giełda staroci za nami

Dębickie Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz Dembicka Giełda Staroci zdobywają coraz większą sympatię zarówno wśród uczestników, jak i wystawców, artystów oraz rękodzielników, ludzi z pasją i wyobraźnią tworzenia, którzy chętnie prezentują wykonane przez siebie produkty.

W sobotę, 8 lutego br., na dębickim Rynku ponownie odbył się Jarmark Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz Dembicka Giełda Staroci, w którym udział wzięło około 30 wystawców. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że na dębicki rynek przybyło wielu pasjonatów, łowców okazji i spacerowiczów- dębiczan i mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy chętnie dokonali drobnych zakupów.

Na Jarmarku oferowano różnorodne przedmioty z dawnych lat; monety, książki, zegary, kartki pocztowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również stoiska z ekologiczną żywnością, chlebem domowego wypieku, miodami i aromatycznymi przyprawami, a także produktami z mleka owczego i koziego.

Kolejne Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz Dembicka Giełda Staroci odbędą się 14 marca br., 4 kwietnia br. oraz 9 maja br. w godzinach od 7.00 do 13.00 na dębickim Rynku.                             

W Jarmarku oraz Dembickiej Giełdzie Staroci udział może wziąć każdy wystawca po uprzednim zgłoszeniu się i zarezerwowaniu miejsca u organizatorów pod nr  tel.: (14) 68 38 238 lub (14) 68 38 219.

Serdecznie zapraszamy!

Archiwum newsów