Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Kolejne 5 punktów dopisane do tabeli Seniorów

Środa, 16 Styczeń 2019

seniorzy 18 - 4

Kolejne zwycięstwa na swoim koncie zanotowali seniorzy UKH Dębica, którzy na lodowisku w Dębicy podejmowali drużynę SMS Toruń.

seniorzy 18 - 12 seniorzy 18 - 5 seniorzy 18 - 13 seniorzy 18 - 6 seniorzy 18 - 14 seniorzy 18 - 7 seniorzy 18 - 15 seniporzy 18 - 8 Mcg_7727 seniorzy 18 - 1 seniorzy 18 - 9 seniorzy 18 - 2 seniorzy 18 - 10 seniorzy 18 - 3 seniorzy 18 - 11

Sobotni mecz obfitował w bramki, których łącznie padło 17. Poszczególne tercje kończyły się wynikami 3:2, 3:3, 3:3, co dało ostateczny wynik 9:8, a zdobywcami bramek byli: Bryk (3), Chorążyczewski, Zawiła, Burnat B., Gągol, Hadowski, Barszcz.

Niedzielny rewanż przyniósł mniejszą liczbę bramek, a rostrzygnięcie nastąpiło dopiero w dogrywce, gdzie bramkę na wagę zwycięstwa i 2 puntów w 31 sekundzie dogrywki zdobył niezawodny Bryk. Poszczególne tercje zakończyły się następującymi wynikami: 1:1, 5:4, 0:1, 1:0 d., co daje wynik: 7:6, a zdobywcami bramek byli: Gągol, Pelarczyk (2), Bryk (3) oraz Giełbaga D.
Ostatnie 6 meczy przyniosło łącznie 15 punktów w tabeli dając 6 miejsce w tabeli. Do końca rozgrywek pozostało 3 kolejki, gdzie nasi zawodnicy rozegrają dwa mecze na wyjeździe w Katowicach i Gdańsku oraz jeden mecz u siebie z PTH Koziołki Poznań. Jak dotąd jest to najlepszy sezon w wykonaniu dębickich seniorów, którzy rozgrywają 6 sezon w 1 Lidze Hokeja na Lodzie.

Źródło: UKH Dębica