Jest to archiwalna wersja strony. Aktualna strona znajduje się pod tym adresem.

Urząd Miejski w Dębicy - Logo

Ankieta dotycząca PROGRAMU MIESZKANIE PLUS

Środa, 02 Listopad 2016

Mieszkanie plus_c

Niniejsza ankieta pomoże nam określić skalę zainteresowania Programem MIESZKANIE PLUS wśród mieszkańców Dębicy. Państwa opinie i zebrane informacje będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia. Prosimy o rzetelne wypełnienie załączonej ankiety w terminie do 10 listopada 2016 roku.

Miasto Dębica przystąpiło do programu  MIESZKANIE PLUS, w ramach którego na działkach nr 481/80 i 481/81 położonych przy ul. Ratuszowej w Dębicy, jest planowana budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne). Zgodnie z założeniami Programu lokale będą wykończone „pod klucz” - nieruchomości dostępne w tym stanie będą gotowe do zamieszkania. Przekazanie do eksploatacji pierwszych mieszkań planowane jest na 2018 rok. Oferta jest kierowana 
do mieszkańców Gminy Miasta Dębica. Lokale mieszkalne wybudowane w ramach programu MIESZKANIE PLUS, powstaną przede wszystkim z myślą o wynajmie. Możliwy będzie także wybór opcji „docelowego przeniesienia własności” po 30 latach najmu. W takiej sytuacji czynsz będzie wyższy o 20%. Wskazane jest, aby Zainteresowany podjął decyzję o wyborze „opcji” w momencie przystąpienia do Programu.

Link do ankiety -> https://goo.gl/forms/L08b3Jqjfu9AHKp82

 

Archiwum newsów